22.09.2023 14:25

Продуктові набори для ВПО

650d79969c28f__IMG_8283.jpg

У вересні поточного року, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради, після тривалої перерви відновив видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, які офіційно зареєстровані та проживають на території громади.

На початку вересня перша частина наборів була сформована та доставлена по дев’яти старостинських округах. Де діловоди спільно зі старостами видали 936 продуктових наборів.

Друга частина – була сформована та видавалася в адміністративному центрі громади – м. Кобеляки.

За перший день, 22 вересня,  допомогу отримало понад 500 переміщених осіб.

До складу продуктового набору ввійшли: цукор, борошно, крупи/макаронні вироби та зубна паста.

Дякуємо працівникам територіального центру соціального обслуговування та внутрішньо переміщеним особам, які допомагали формувати та здійснювали видачу продуктових наборів.

IMG_8262.jpg IMG_8276.jpg IMG_8283.jpg