22.09.2023 11:46

Захист прав малолітніх - головне завдання служби у справах дітей

650d5477c1386__097eb8ce565db12efd1fb726ab066b8e-01_0.jpeg

Комісія у складі заступника міського голови Сергія Омельченка, працівників служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг, дільничного офіцера поліції здійснила черговий виїзд до сімей, які перебувають на обліку у службі у справах дітей Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та проживають на території Підгорянського старостинського округу.

У ході роботи було виявлено ряд порушень у догляді за малолітніми дітьми. Попередньо, спеціалісти служби у справах дітей неодноразово проводили бесіди з батьками про невиконання ними обов’язків, але  відповідні висновки так і не були зробили батьками.

Саме з метою захисту прав малолітніх дітей у цих родинах, уникнення загрози стану їх здоров’я, органом опіки та піклування Кобеляцької міської ради готуються позовні заяви про відібрання дітей у даних родинах.