22.09.2023 08:15

Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інших на порталі Дія

650d237638725__1f5573e357cae419e32442e1d1545cf1e750b9d1.jpg

Фізичні документи нерідко губляться або пошкоджуються. Очобливо актуальна така проблема для українців нині, в умовах повномасштабної війни. І лишитися без документів — неприємний досвід. Втім, це можна легко виправити. Адже громадяни мають можливість отримати дублікати документів, у тому числі – свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. І все це можна замовити усього за кілька кліків, не виходячи з дому.

До речі, за час існування відповідної послуги на 💻 порталі Дія українці скористалися сервісом вже більше 3️⃣0️⃣ тисяч разів.

Отже, щоб замовити дублікат свідоцтва чи витяг онлайн, варто:

🔰 авторизуватися на порталі Дія;

🔰 знайти "Послуги" та вибрати "Довідки й витяги";

🔰 виберати потрібний документ;

🔰 вказати, для кого документ і причину повторної видачі;

🔰 вибрати, де заберете документ;

🔰 сплатити послугу;

🔰 підписатм заяву Дія.Підписом або іншим КЕП.

На порталі Дія можна замовити дублікати свідоцтв та витягів про:

✔️ народження;

✔️ зміну імені;

✔️ реєстрацію шлюбу;

✔️ розірвання шлюбу;

✔️ смерть.

За результатами розгляду вашої заявки одержати необхідний документ можна у 🏩 відділі ДРАЦС, до якого подано заяву, або за допомогою сервісу доставки оператора поштового зв’язку Укрпошта 📮 в межах області за місцем розташування відповідного відділу.

Міцніємо разом з нашою державою і стаємо ще доступнішими для громадян!

ℹ️ Послуги реалізовані Міністерством юстиції України у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту @EU4DigitalUA