18.09.2023 13:52

У пам’ять про Володимира Кочергу на фасаді школи відкрили меморіальну дошку

65082bec8abda__зображення_viber_2023-09-15_22-09-27-070.jpg

Другий рік поспіль в Україні йде повномасштабна війна, яка, на жаль, забирає багато життів захисників України. Серед них і наш земляк, випускник Озерської школи – Кочерга Володимир Вікторович.

15 вересня, на честь Володимира Кочерги, на фасаді Озерського ліцею була встановлена меморіальна дошка, як нагадування про подвиг наших земляків, які віддали своє життя захищаючи рідну землю.

З квітами та прапорами біля навчального закладу зібралися рідні, близькі, побратими, представники місцевої влади, знайомі, жителі не лише Озерського і й сусіднього – Шенгурівського старостинського округу.

Право відкрити меморіальну дошку було надано Євгену - сину загиблого воїна. Чимало хороших слів було сказано під час години пам’яті, присвяченої Володимиру.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Героя та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Це вже четверта меморіальна дошка на фасаді Озерського ліцею. Схиляємо голови перед подвигом наших Героїв. Світла їм пам'ять.

IMG_7635.jpg IMG_7677.jpg IMG_9072.jpg зображення_viber_2023-09-15_22-09-27-070.jpg