14.09.2023 08:30

65029c0cb460c__an_a_all.png

На виконання Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” , сьогодні, 14 вересня 2023 року опубліковані на сайті Кобеляцької міської ради та внесені до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки Проєкт документу державного планування “Генеральний план та план зонування території міста Кобеляки Полтавського району Полтавської області” та  Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування.

Ознайомитись із зазначеними документами можливо на сайті Кобеляцької міської ради за посиланням, на сторінці Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки реєстраційний номер 23-08-1718-23 та у приміщені Кобеляцької міської ради за адресою: вул. Касьяна, 29, м. Кобеляки, Полтавський район, Полтавська обл., 39200, конт. ном. тел. (05313)3-12-05.

Вільний доступ громадськості до цих документів на паперових носіях забезпечено протягом усього строку громадського обговорення.

Зауваження та пропозицій подаються у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді на e-mail: 21051562@mail.gov.ua) з темою листа “Щодо обговорення проекту ДДП та розділу Звіт СЕО ГП м. Кобеляки” до Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області протягом 30 днів з дня оприлюднення даного ПОВІДОМЛЕННЯ.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого терміну, не розглядаються.