11.09.2023 21:16

Оголошення про збір ідей проєктів до Стратегії розвитку Кобеляцької територіальної громади на період до 2027 року

64ff598347e90__Слайд1.JPG

Членами робочої групи триває робота з розробки Стратегії розвитку Кобеляцької територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та  пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Кобеляцької громади – представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності – запропонувати ідею (ідеї) проєкту (проєктів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не більше 3-х років (2024 - 2026 роки).
  3. Існує технічна спроможність і забезпеченість людськими ресурсами для реалізації проєкту.
  4. Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (Додаток 1)
  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі (Додаток 2)
  6. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше «25» вересня 2023 року.

Заповнені форми надсилайте до сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Кобеляцької міської ради (електронна пошта: ekonomika_mr@ukr.net ) з поміткою «Проєктна ідея до Стратегії»)

Переглянути приклад заповнення форми технічного завдання проєктних ідей Додаток 3.