11.09.2023 20:42

Подяки з нагоди Дня фізичної культури та сорту в Україні

64ff5176a2d2c__Слайд1.JPG

08 вересня 2023 року в конференц-залі стадіону ФК «Ворскла» відбулося розширене засідання Виконавчого комітету Асоціації футболу Полтавщини з нагоди Дня фізичної культури та сорту в Україні.

У роботі засідання взяли участь – перший віце-президент Української асоціації футболу Анатолій Демяненко, голова громадської спілки «Асоціація футболу Полтавщини» Валерій Головко та виконавчий директор ГС «Асоціація футболу Полтавщини» Віктор Пожечевський.

Кобеляцьку громаду представляли начальник відділу освіти Кобеляцької міської ради Дмитро Жуган, який отримав подяку Асоціації футболу Полтавщини за вагомий внесок у розвиток даного виду спорту.

Директор Кобеляцької ДЮСШ Руслан Сабіров отримав тренерську «D» ліцензію УАФ та відзнаку Української асоціації футболу.