11.09.2023 17:05

До уваги абонентів ГКП «Переволочанське»

64ff1ebddd770__Слайд1.JPG

Шановні споживачі!

На виконання ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» госпрозрахункове комунальне підприємство «Переволочанське» Кобеляцької міської ради інформує про намір зміни тарифу на послугу централізованого водопостачання, який планується ввести в дію з 01 жовтня 2023 році.

Метою зміни тарифу у ГКП «Переволочанське» Кобеляцької міської ради є приведення його до економічного обґрунтованого рівня.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом 7 днів від дня оприлюднення цього повідомлення поштою на адреси:

- ГКП «Переволочанське» 39262, Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Світлогірське, вул. Ярослава Мудрого, 18 або на електрону пошту perevol37@ukr.net;

- Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради 39200, м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27, або на електронну адресу: 21051562@mail.gov.ua .

Посилання до сторінку ГКП «Переволочанське»

Тариф_page-0001.jpg