11.09.2023 13:44

Профілактичний рейд спеціалістів служб міської ради

64feef9d067b1__097eb8ce565db12efd1fb726ab066b8e-01_0.jpeg

Днями працівники служби у справах дітей Виконавчого комітету міської ради та відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Центру надання соціальних послуг міської ради здійснили моніторинговий виїзд у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах на проживають на території Світлогірського старостинського округу. Очолив комісію профільний заступник міського голови Сергій Омельченко.

Членами комісії відвідано 5 родин та оглянуто 13 дітей, які потребують соціальної підтримки. У рамках візиту з батьками дітей було проведено роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання та догляду за дітьми, перевірено умови проживання дітей, надано консультації з актуальних питань. Деяким батькам зроблено зауваження щодо порушення санітарно-гігієнічних норм та занедбаного стану кімнат, роз’яснено та попереджено про юридичні наслідки щодо ухиляння від виконання батьківських обов’язків.