04.09.2023 17:05

Привітали підприємців з нагоди їх професійного свята

64f5e441b7c28__2.JPG

З нагоди Дня підприємця, який святкували цієї неділі, виконуючий повноваження міського голови-секретар ради Василь Фещенко та його заступниця Олена Стаднікова вітали енергійних, ініціативних жителів громади, які незважаючи на стан в країні, започатковують бізнес, створюють робочі місця, займаються меценаторством, підтримують військових та допомагають у розвитку нашій громаді.

Керівництво громади подякувало підприємцям за створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами та благодійну діяльність.

Побажали представникам місцевого бізнесу невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості та процвітання в справах, стабільності, добра й благополуччя!

Продовжили зустріч обговоренням актуальних питань та способів вирішення проблем підприємницької сфери.

1.jpg 2.jpg 3.jpg