01.09.2023 09:19

Кобеляцька міська рада продовжує підтримувати військових

64f19d6b81487__1.1.jpg

Чергову партію: супів та вермішелі швидкого приготування, печива та пряників, чаю та кави передав до міської ради місцевий підприємець Марк Рибалко.

Керівництво міської ради отриману продукцію відразу передало місцевим волонтерським організаціям: #КомандаНебайдужих, ГО «Кобеляки допоможуть», та #волонтерська_група_марини_сідаш. Відтак, усе це, через наших волонтерів відправиться на фронт.

Довідково:

З березня місяця поточного року Марк став учасником проєкту, який реалізується у рамках українсько-німецької грантової програми «Курс на Незалежність» та отримав кошти на розвиток власного виробництва. Головною умовою проєкту є передача місцевій владі виробленої продукції, яка уже втретє направляється через волонтерів для наших захисників.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg