30.08.2023 09:44

Родині Сергія Кондика вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

64eee574c8cec__6.jpg

Родині Сергія Кондика вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

29 серпня у Кобеляках з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність відбувся мітинг «Назавжди у наших серцях».

Заступник військового комісара третього відділу Полтавського РТЦК та СП Віталій Кгаєвський вручив державну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня родині Сергія Кондика, який загинув 11 грудня 2022 року під час боїв за селище Невське Сватівського району, що на Луганщині.

Захід відбувся на Але героїв де була проведена поминальна панахида за загиблими в російсько-українській війні. Хвилиною мовчання та покладанням квітів всі присутні вшанували пам’ять загиблих земляків, які захищали долю України й наше майбутнє.

Вічна пам'ять та Слава Героям!

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg