18.12.2022 09:58

У Кобеляцькій громаді попрощалися з загиблим Героєм Сергієм Кондиком

639ec857eef0d__ea5623dface47c82.jpg

У п’ятницю, 15 грудня, мешканці Світлогірського старостинського округу, схиливши голови у скорботі та стоячи на колінах, від малого до великого, провели в останню дорогу місцевого жителя Сергія Кондика, який загинув 11 грудня 2022 року під час боїв за селище Невське Сватівського району, що на Луганщині.

Провести в останню дорогу Героя прийшли всі жителі села, рідні, знайомі та побратими з якими він служив. Священнослужителі провели молебень. Односельчани висловлювали щирі слова вдячності батькам за те, що виховали справжнього Героя. Військовослужбовці передали Державний Прапор України рідним Героя, який залишившись вірним військовій присязі, з честю і до кінця, виконав свій службовий обов’язок.

Похоронили Сергія з усіма військовими почестями на сільському цвинтарі.

Війна забирає найкращих, справжніх патріотів. За наш мир та спокій вони віддають найцінніше – своє життя. Ми не забудемо подвиг Героїв та пам‘ятатимемо ціну нашої свободи.

У Сергія залишилися дружина, донька та батьки. Вічна пам’ять Герою! Співчуваємо рідним і близьким!

Довідково:

Сергій Сергійович Кондик народився 28 жовтня 1991 року в селі Світлогірське Полтавської області. Пішов до школи у 1997 році. У 2008 році закінчив 11 класів. Після закінчення школи вступив у Політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, де здобув освіту за напрямком «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів».

У 2011 році розпочав свою трудову діяльність на Полтавському ГЗК як слюсар з ремонту устаткування котельних теплосилового цеху.

З 14 жовтня 2011 року по 24 грудня 2012 року проходив службу у лавах Збройних сил України.

Після військової служби повернувся на роботу як слюсар-ремонтник у механічну службу цеху шламового господарства збагачувальної фабрики, де пропрацював майже 10 років. За успіхи в професії нагороджувався як «Найкращий молодий співробітник».

У 2020 році був підвищений до посади змінного виробничого майстра ЦШГ ЗФ.

У 2013 році одружився, у 2014 році став батьком донечки Іринки.

З серпня 2014 року по 2015 рік був учасником АТО. Нагороджений медалями.

9 серпня 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України. 11 грудня 2022 року, виявивши стійкість та мужність, загинув під час боїв за селище Невське Сватівського району, що на Луганщині.

639ec84d58918.jpg 639ec84d80136.jpg