27.08.2023 13:25

Кобелячани попрощалися з Воїном-Захисником, вірним сином України Валентином Шарим

64eb24a0bfc55__IMG_6946.JPG

Сьогодні, 27 серпня 2023 року, жителі Кобеляцької громада попрощалася зі своїм Захисником, Героєм – Шарим Валентином Вікторовичем.

Валентин віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої московської навали. Обірвалося життя доброї, щирої та люблячої людини, справжнього патріота, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок.

До останнього подиху він був вірним присязі, а 22 серпня 2023 року загинув під час одного з боїв поряд з населеним пунктом Роботине Пологівського району Запорізької області.

Вся громада зібралась, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу мужнього захисника України.

Кортеж із загиблим Героєм проводжали коридором шани до місцевого кладовища, де востаннє віддали нашому земляку військові почесті. Рідним загиблого вручили прапор України.

Керівництво, Виконавчий комітет та весь депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним загиблого Героя. Нехай світлий спомин про Шарого Валентина Вікторовича назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав, любив та шанував його!

Довідково: Шарий Валентин Вікторович народився 14 квітня 1978 року в м.Кобеляки. Навчався у Кобеляцькій загальноосвітній школі №2. По закінченню школи здобував освіту в м.Харків. Одружений, з родиною проживав у Полтаві. Має 2 сина.

У 2022 році був призваний по мобілізації на військову службу третім відділом Полтавського РТЦК та СП. Солдат мінометного відділення мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону в\ч А4699.

IMG_6946.jpg IMG_6951.jpg photo_2023-08-27_13-14-54.jpg