23.08.2023 14:03

Шановні жителі громади!

64e5e76b64f16__daf8644ed181c7a77e54c6469f518b2b.jpg

У зв’язку зі сприятливими погодними умовами значно прискорилися темпи росту трави. Її скошування – один з елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць та дворів наших населених пунктів.

Працівники комунального підприємства міської ради періодично косять траву на узбіччях доріг, в парках, скверах та на кладовищі. Але охопити увесь об’єм цих робіт досить важко.

Задля підтримання порядку закликаємо усіх мешканців Кобеляцької громади вчасно скошувати траву на своїх прибудинкових територіях.

Закликаємо усіх керівників установ, підприємств та організацій, власників та орендарів магазинів, інших нежитлових приміщень, жителів багатоквартирних будинків та приватного сектору навести лад на своїх прилеглих територіях!

Будьмо господарями у нашому спільному домі!