21.08.2023 12:05

Ярмарок вакансій 2023

64e328e046764__thumb-newsDocument-564x376-f14e.jpg

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Міжнародної організації з міграції 30 серпня на платформі ZOOM проведе масштабний ярмарок з працевлаштування з провідними роботодавцями для всіх бажаючих українців.

Участь у заході повністю безкоштовна для всіх бажаючих.

💻Онлайн Ярмарок – це можливість для тебе отримати роботу, ознайомитися з актуальними вакансіями, які будуть затребувані в найближчі роки, а для роботодавців – знайти вмотивованих і кваліфікованих працівників.

Під час Ярмарку  буде можливість :
✔️познайомитися з провідними роботодавцями нашої країни, від IT галузі до технічних спеціальностей;
✔️ пройти співбесіду з українськими роботодавцями, отримати можливість працевлаштуватися та покращити своє фінансове становище;
✔️ познайомитися з іноземними роботодавцями та, навіть, пройти співбесіду в іноземній компанії;
✔️ дізнатися про актуальні тенденції на ринку праці та затребувані вакансії сьогодні і у майбутньому;
✔️ отримати дієві інструменти ефективного проходження онлайн співбесіди та складання сучасного резюме.

На Ярмарок будуть запрошені провідні роботодавці з наступних галузей:
👉ІТ та комунікацій;
👉обслуговування і технічних напрямків;
👉онлайн бізнесу в міжнародних компаніях.

❗️Запрошуємо  взяти участь у Ярмарку вже 30 серпня на платформі ZOOM з 11:00 до 14:00.

🤩 Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3q57hVn

Програма «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» реалізується ГО «Маріупольська Спілка Молоді» в межах проєкту Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Уряду Японії.