14.08.2023 11:39

Україна майбутнього -PROсоціальний бізнес

64d9e92d58277__Mariupol_Youth_Union.jpeg

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» вже більше 23 років розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. Основними  напрямками діяльності організації є: активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень; розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація; впровадження програм з працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення.

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» на замовлення Міжнародної Організації з Міграції проводить тренінгову програму «Україна майбутнього - РКОсоціальний бізнес», що має на меті підтримати бізнес, сприяти появі та розвитку соціально-відповідального бізнесу, підтримку та залучення людей із вразливих груп населення до бізнес процесів, кількість яких значно зросла в результаті військової агресії рф проти України, а також допомогти бізнесу в питаннях залучення додаткових фінансових ресурсів на розвиток соціально відповідальності.

До участі в програмі запрошуємо представників/ць мікро, малого бізнесу, підприємців, а також зацікавлених сторін в розвитку місцевого бізнесу, його доступності та безбар’єрності, підвищення рівня працевлаштування населення та забезпечення сталого розвитку громади.

Програма пройде 22 серпня о 15:00 в онлайн форматі.

Реєстраційна форма доступна за посиланням:https://forms.gle/zXMY6MAiH9ZETuzT8

Контактна особа в Полтавській області: Олефір Світлана - 066 372 9629