07.08.2023 16:06

Засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку

64d0ed013ca38__photo1691411892.jpg

Відбулося чергове засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку на період до 2027 року

Днями, за участі залученого незалежного консультанта зі стратегічного планування Ірини Коври, членів робочої групи та активних мешканців громади відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку.

Відповідно до плану роботи, учасники робочої групи доопрацювавали місію та стратегічне бачення громади,  пріоритети її  розвитку, розглянули базові припущення песимістичного та реалістичного сценаріїв розвитку громади. Також опрацювали SWOT-аналіз громади та основні напрями (стратегічні цілі) розвитку.

Попереду робота  над розробкою конкретних заходів і завдань на період реалізації Стратегії. Після узагальнення напрацьованих матеріалів буде оголошено збір ідей проєктів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії на період до 2027 року.

Нагадуємо, що усі охочі можуть долучитися та висвітлити своє бачення проблем і перспектив розвитку нашої громади, подавши свої пропозиції  на електронну адресу ekonomika_mr@ukr.net

Робота над розробкою Стратегії розвитку громади  продовжується.

ea8869dc-c94a-45ce-ab35-0206841952b1.jpg