28.07.2023 14:28

Літні розваги

64c3a691dc16e__photo1690443888-(1).jpeg

Днями, дітлахи громади мали змогу поринути у чарівний світ мистецтва та розваг. Захід люб’язно згодилися провести ГО «Художників «Пектораль» та Арт-центр «Зело». Запросила гостей з Полтави начальниця відділу культури, молоді та спорту - Валентина Пелюхня.

26 липня, біля Центру культури і дозвілля  відбулося розважальне дитяче свято під назвою  «Літні розваги». Для дітей підготували спеціально облаштовану територію ігор (столи для канатного лабіринту, веселої змійки, спритної шайби, балансир, тощо) та більше 10 навчально-розвивальних зон для  малювання, співів, ліплення з глини, вивчення англійської, занять йогою, виготовлення поробок та інтерактивів. У перервах між майстер-класами, дітей запрошували долучитися до флешмобів, щоб малюки мали змогу перепочити перед зміною діяльності, а неабияким сюрпризом стали танці в мильних бульбашках.

Загальну атмосферу заходу контролював ведучий, який протягом усього дійства розважав кобелячан жартами та веселими історіями. Без уваги не залишилися і батьки. Їм запропонували вирішити логічну загадку на швидкість та вибороти приз для своєї малечі.

Хочемо щиро подякувати за організацію та проведення свята ГО «Художників «Пектораль» та Арт-центру «Зело», які діють за підтримки Save the Children, Міжнародної організації з міграції, Rotary Poltava, всіх доброчинців, небайдужих громадян, волонтерів та місцевого бізнесу зусиллями найкращих професіоналів та викладачів, батьків

photo1690440480.jpg photo1690443534.jpg photo1690443684.jpg photo1690443888.jpg