17.07.2023 16:49

Футбол громади

64b546d5c63f5__e4dd0de5c4bfd079e95bb26d0a395d10.png

15 липня 2023 року на футбольних полях Кобеляцької міської ради відбулися перенесені матчі V туру чемпіонату з футболу серед команд колективів фізкультури.

У Підгорі зустрічались між собою принципові та не поступливі суперники «Прапор» й мідянівський «Урожай». Як говорять місцеві вболівальники, відбулося своєрідне футбольне дербі. З перших хвилин матчу точилася жорстка боротьба за кожен клаптик футбольного поля.

Суперники демонстрували свій непоступливий та по-спортивному «злий» характер. Разючі атаки виникали як біля одних, так і біля других воріт.

В одній з атак гравцю «Урожаю» вдалося зробити стрімкий ривок, і майже з центра поля, по черзі обігравши своїх візаві він забив єдиний та переможний гол.

Як результат, мідянівський «Урожай» після першого кола чемпіонату залишається одноосібним лідером, не втративши жодного залікового балу.

«Прапор» досить несподівано посідає лише п’яту сходинку «турнірки».

Другий матч ігрового дня виявився не менш цікавим. У Придніпрянському іванівські футболісти здобули переможну звитягу над місцевими спортсменами з рахунком 2:1. Завдяки перемозі «Іванівка» на цей момент посідає третє місце.

Спортінфо-17.07.23_page-0001.jpg