06.07.2023 15:41

У громаді реалізується проєкт «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні»

64a6b69122c29__8.jpg

Сьогодні, на запрошення керівництва міської ради та у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, представники благодійного фонду «Карітас Полтава» надавали допомогу жителям Кобеляцької міської територіальної громади.

У рамках візиту було видано продовольчі товари (ковдри та пральний порошок) багатодітним родинам, які мають статут внутрішньо переміщених осіб. Цього дня допомогу отримало близько 15 родин.

Окрім того, жителі громади мали змогу отримати безкоштовну юридичну консультацію та роз'яснення з правових питань.

Також цього дня була запланована розважальна програма для дітей з особливими потребами ГО «Наші особливі діти». Під час зустрічі вони спробували свої можливості у техніці ебру – малювання на воді, працівники провели для них різноманітні руханки та ігри. Дітлахи з великим задоволенням малювали та чудово взаємодіяли з педагогами.

У той час, як малеча розважалася, їх батьки мали змогу отримати кваліфіковану допомогу від професійного психолога.

1.jpg 10.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg