Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

05.07.2023 15:48

Міні-футбольний турнір на честь 100-річчя Олександра Живулька

У суботу, 1 липня, на честь 100-річчя від дня народження Почесного громадянина міста Кобеляки, Почесного громадянина Кобеляцького району, ветерана Другої світової війни та багаторічного голови міської ради ветеранів Олександра Живулька було проведено турнір з міні-футболу серед ветеранів 40 років і старші.

У турнірі взяли участь три команди з Мачух, Царичанки та місцевої команди «Друзі». У зв’язку з воєнним станом в країні, не змогли взяти участь спортсмени з Баштанки (Миколаївська область).

За результатами проведеного турніру переможцями  стали ветерани  з  Мачух, які по черзі здолали своїх суперників з Царичанки та Кобеляк з рахунком: 5:0 та 2:0 відповідно.

Другими фінішувала місцева команда «Друзі». Кобелячани в першій грі святкували перемогу над Царичанкою 3:2 та поступились гостям з Мачух 0:2.

Відповідно результатів спортсмени з Дніпропетровщини здобули кубок за третє місце.

Команди призери були нагороджені кубками та дипломами Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради.

Більше фото за посиданням на сторінці у фейсбук Сектору спорту Кобеляцької міської ради