04.07.2023 15:04

Кобелячани відвідали фестиваль-конкурс мистецтв «POLTAVA ARTFEST»

64a40abe1988e__354655608_984469015909621_8830592988589706619_n.jpg

Наприкінці червня у Центрі культури та дозвілля м. Полтава відбувся фестиваль-конкурс мистецтв «POLTAVA ARTFEST», який організовували Міжнародний фестивальний центр «ARTFEST-PORTAL» та Полтавське обласне відділення національної Всеукраїнської музичної спілки. До заходу долучилися 4 танцювальні колективи міста Кобеляки та продемонстрували високі результати.

Театр танцю «LIGHTHOUSE», під керівництвом Максима Якименка, виборов Гран-прі з дитячою хореографічною виставою «Сила Щирих» за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

За сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради фестиваль-конкурс відвідали гурти «СЯЙВО» та «КАДАНС» (керівник Анастасія Ситник) та показали чудові результати, зайнявши два перших місця у категоріях молодша та середня група.

Танцювальний гурт «Грація», на чолі з художнім керівником Інною Пелих, став володарем Гран-прі у жанрі «Сучасний танець».

Кожен колектив показав високу майстерність та професіоналізм у хореографічному мистецтві і у подарунок отримав грошові сертифікати на участь у міжнародних фестивалях-конкурсах мистецтв у м. Буковель «Inter Fest -BUKOVEL» та м. Китен (Болгарія) «Inter Fest – KITEN»