30.06.2023 15:48

Інформує ККП "Водоканал Плюс"

649ecf325a523__Слайд1.JPG

До уваги мешканців міста Кобеляки, споживачів послуги з централізованого водопостачання

ККП «Водоканал Плюс» повідомляє, що відповідно рішення Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 27.06.2023 року №3 з 01.07.2023 року становлено тарифи на послугу з централізованого водопостачання для населення, бюджетних організацій, установ та інших споживачів в розмірі:

- 13,25 грн за один метр кубічний при наявності лічильника;

- 83,48 грн на одну особу, без лічильника у вас відсутній, з розрахунку нормативного споживання 6,3 м3 на місяць.

Окрім того, споживачі послуги з централізованого водопостачання повинні сплатити за абонентське обслуговування кошти в сумі 9,16 грн за один особовий рахунок (лічильник) відповідно до вимог законодавства.

Таким чином, споживачі послуг повинні вносити плату на рахунок ККП «Водоканал Плюс» однією сумою, яка складатиметься з плати за послугу (кількість використаної води по лічильнику помножену на тариф 13,25 грн або кількість осіб, які фактично проживають в будівлі помножену на 83,48 грн ) та плату за абонентське обслуговування в розмірі 9,16 грн за один особовий рахунок (лічильник).