26.06.2023 12:39

Якість води у відкритих водоймах

64995cd065cf0__vodojmy.jpg

У межах моніторингового спостереження, проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста Кобеляки – пляж «Дитячий» та с.Світлогірське – сільський пляж.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження станом на 23.06.2023 р. показники у р. Ворскла, пляж «Дитячий»:

• індекс ЛКП (лактозопозитивна кишкова паличка – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. При нормі не більше 5000 становить 13000 на 1 дм. куб;
  • холерного вібріона не виявлено.

Ситуація з мікробіологічним дослідженням водойм сільського пляжу в с.Світлогірське краща:

- ЛКП – відсутня;

- холерний вібріон не виявлений.

За інформацією Кобеляцького відокремленого підрозділу державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я»