23.06.2023 15:01

Кубок чемпіонату України у Кобеляках

6495897e4ac03__9.jpg

Вчора, 22 червня, міська влада вітала переможців спортивних змагань – дівочу команду «Лідер» Кобеляцької дитячої юнацько-спортивної школи, які стали переможцями чемпіонату України 1 ліги серед жіночих команд футболу сезону 2022 – 2023.

Розпочалися урочистості з хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто віддав своє життя за вільну Україну. Згадали й тих воїнів, які боронять зараз нашу державу, і завдяки кому, є можливість проводити культурно-спортивні заходи.

Вітали переможців чемпіонату та їх тренерів заступниця міського голови Олена Стаднікова і представник відділу жіночого та дівочого футболу української асоціації жіночого футболу Геннадій Гора.

Крім слів вітань учасники команди «Лідер» їх тренер Руслан Сабіров та тренер воротарів Леонід Василенко отримали Почесні грамоти Кобеляцької міської ради.

Геннадій Гора вручив дівчатам Кубок Чемпіона та відзнаку «Кращий бомбардир» Ангеліні Федоренко, яка забила 10 м’ячів під час змагань.

Здобувши перемогу у чемпіонаті України 1 ліги дівчата виконали норматив кандидатів у майстри спорту.

Дякуємо Вам, спортивна молодь кобеляччини! Завдяки вашій наполегливій та кропіткій праці ви досягаєте високих спортивних результатів, пропагуєте спорт та надихаєте інших. Ви наша гордість!

1.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg