20.06.2023 11:11

Побачив небезпечний предмет – не підходь і не чіпай!

64915f4508de3__IMG_6841.jpg

Нещодавно представники гуманітарної організації «Handicap International/Humanity&Inclusion Юрій Самойлік та Євген Федоров провели для спеціалістів структурних підрозділів та виконавчого апарату міської ради навчальну сесію на тему «Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами» та «Збройний конфлікт: як підготуватися та убезпечити себе».

Під час відкритої лекції з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, представники організації розповіли про види вибухонебезпечних предметів: міни (протипіхотні та протитранспортні), боєприпаси, що не здетонували, частини касетних снарядів, гранати; про міни-пастки, саморобні вибухові пристрої, про ознаки небезпечних територій, де могли залишитись вибухонебезпечні предмети тощо.

Ознайомили з алгоритмом дій у випадку виявлення невідомих предметів, що надалі можуть бути ідентифіковані як боєприпаси.
Проведення таких заходів для різних груп населення є вкрай важливими, адже навіть елементарні знання можуть врятувати життя!

У планах міської ради провести навчальну сесію і для внутрішньо перемішених осіб.

IMG_6840.jpg IMG_6841.jpg зображення_viber_2023-06-20_10-56-28-919.jpg зображення_viber_2023-06-20_10-56-30-453.jpg