13.06.2023 11:18

Результати футбольних матчів

6488264250a48__e4dd0de5c4bfd079e95bb26d0a395d10.png

Цими вихідними, 10 та 11 червня на футбольних полях Кобеляцької міської ради відбулися матчі ІV туру чемпіонату та першості з футболу серед команд колективів фізкультури.

В Іванівці команда «Прапор» з Підгори, забивши на початку гри м’яч зі штрафного удару, зуміли втримати перевагу і перемгли з рахунком 1:0.

Під час гри гравці команд «Урожай» (с.Мідянівка) та «Колос» (с.Павлівка) порадували вболівальників. Гравці обох команд забили у ворота суперників 9 м’ячів. У підсумку господарі перемогли з рахунком 6:3.

У Лутовинівці, Кременчуцького району, господарі поля впевнено переграли команду з с. Шенгури з рахунком 3:0.

У матчі «Водник» (с. Вільховатка) – «Спартак» (с. Рибалки) сильнішими виявилися місцеві футболісти, які перемогли з рахунком 3:0.

Команда з с. Озера, без особливих труднощів, на виїзді перемогла місцеву команду «Оріль» з с. Канави з рахунком 3:1.

Футбольна команда «Стріла» (с. Сухинівка) в гостях переграла команду з с. Дашківка з рахунком 4:1.

Турнірна-таблиця-ІV-тур.jpg