13.06.2023 09:34 196
Срібло обласного чемпіонату з пляжного волейболу за кобелячанами
10 червня 2023 року у Нових Санжарах відбувся чемпіонат обласного спортивного товариства «Колос» з пляжного волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 15 команд. Кобеляцьку громаду представляли дві команди у складі: Олексія Дрофи й Дмитра Середи та Дениса Проскурні й Дмитра Бороховича.
Волейбольна команда Олексія Дрофи та Дмитра Середи виборола срібні нагороди.
Гравці команди: Денис Проскурня та Дмитро Борохович посіли 9-12 місце.
Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо їм подальших успіхів!
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
24/06/2026
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
24/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини