Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

12.06.2023 16:11

Турнір з пляжного волейболу пам’яті Віталія Детюка

10 червня 2023 року на пляжі «Золотий», що в м.Кобеляки відбувся турнір з пляжного волейболу пам’яті Віталія Детюка.

У змаганнях взяло участь 10 команд з різних населених пунктів громади. Серед учасників одна команда складалася з дівчат.

Змагання проходили у двох групах по п’ять команд, які і визначали півфіналістів та гравців за призові місця.

Група «А» складалася з таких команд: с.Мідянівка, с.Павлівка, «Супермени» м.Кобеляки, с.Придніпрянське, с.Підгора.

До групи «Б» ввійшли гравці: с.Озера, с.Шенгури, с.Сухинівка, «Кобелячанка», «Калина» м.Кобеляки.

За підсумками півфінальних ігор, у матчі за третє місце озеряни перемогли «Суперменів», а у фіналі сильнішими були молоді волейболісти з команди «Калина».

Тож маємо переможців: 1 місце посіла команда «Калина» м.Кобеляки (Гармаш Назар та Коваленко Єгор). Друге місце зайняла команда с.Придніпрянське (Барабаш Ярослав та Ісаєв Сергій) і третє місце за гравцями с.Озера (родина Сахно Ігор та Володимир).

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Дякуємо членам суддівської колегії Проценку Сергію, Білашу Івану, Проскурні Олександру та Дмитренку Ярославу за високий рівень проведення змагань. Висловлюємо слова вдячності учасникам змагань.

Турнір був проведений завдяки ініціативі та підтримки Відділу культур туризму молоді та спорту Кобеляцької міської ради. Маємо надію, що турнір пам’яті Віталія Детюка буде традиційним.