Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

06.06.2023 13:50

Перемога кобеляцьких футболістів у обласних змаганнях

Нещодавно у Кобеляках відбулися обласні фінальні змагання з міні-футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл закладів освіти серед юнаків 2007 років народження.

До фіналу потрапило 8 команд, участь взяли 5. Змагання проходили за коловою системою. Футболісти Кобеляцької ДЮСШ (тренер В.Білорибець) обіграли всіх своїх суперників та стали кращими у обласних змаганнях. Друге місце посіли юнаки Лубенської ДЮСШ, третє – за Шишацькою ДЮСШ.

Команди-призери були нагородженні кубками й медалями Кобеляцької міської ради та грамотами обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Команда-переможець отримала ще й солодкий подарунок від заступниці Кобеляцького міського голови Олени Стаднікової.

До складу команди Кобеляцької ДЮСШ ввійшли: Ярослав Ярмоленко, Михайло Брейко, Іван Киценко, Дмитро Худенко, Данило Лось, Матвій Луценко (капітан команди), Артем Темченко, Іван Калініченко та Данило Михальчук, який отримав звання «Кращий воротар».