04.06.2023 09:05

Андрій Гречаний та його спортивні досягнення

647c2a07d576b__new-62027.jpg

Травень був насиченим на спортивні змагання обласного значення. У яких активно брав участь наш земляк – відомий легкоатлет Андрій Гречаний.

Із 500-та учасників, які брали участь у забігу на 500 метрів, 1, 3 та 5 кілометрів, кращим на дистанції у 1 кілометр нашому Андрію не було рівних. Він заслужено посів перше місце у фізкультурно-оздоровчому заході «SPRING RUN», організованого Полтавським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

А наприкінці травня Полтавська обласна організація спорттовариства «Динамо» провела чемпіонат із легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2023» серед колективів фізкультури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб. І у цих змаганнях найкращий результат у особистому заліку на дистанції в 1 кілометр продемонстрував наш земляк.

Бажаємо спортсмену успіхів та подальших перемог у змаганнях різних рівнів!