02.06.2023 10:59

Дорогі випускники, вчителі та батьки!

6479a15738420__1-6-1024x672-1-500x328.jpg

Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків зі святом останнього дзвоника, який лунає цими днями по навчальних закладах нашої громади!

На жаль, і цього року школярі всі разом не зберуться на шкільному подвір’ї, щоб весело зустріти останній дзвоник, який сповіщає про веселі літні канікули для школярів. Та все ж, невеличкі свята пройдуть у кожному класі.

Дорогі випускники! Вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє та майбутнє нашої держави. Щасти вам!

Мої щирі вітання, моя подяка батькам, педагогам, наставникам, вихователям.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.

З повагою –

в.п.міського голови-секретар ради                              Василь Фещенко