01.06.2023 08:22

Дорогі діти та батьки!

64782b2d1f97e__8d6b489dd6b374a15784b421f2773d7a.jpg

Від щирого серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Днем захисту дітей!

Хочу побажати всім діткам громади бути щасливими, знайти себе у житті, завжди відчувати любов до своєї родини і України. Нехай ваші мрії завжди збуваються. Ви – молоде покоління нескореного народу! Ви наше майбутнє!

Також хочу подякувати всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя.

Ми дорослі маємо пам’ятати, що майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них.

Тож бажаю вам, маленькі жителі Кобеляцької громади, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, мирного неба, сонця й здійснення мрій! Бажаю усім вам жити тільки під мирним небом!

З найкращими побажаннями -

В.п.міського голови-секретар ради                 Василь ФЕЩЕНКО