26.05.2023 15:40

Результати змагань міської Гімназіади

6470a8dd23b6f__61c0665fae196__Слайд1.jpg

Відбулися останні змагання міської Гімназіади серед закладів освіти з футболу. Участь взяли 6 команд. Серед закладів ліцеїв 1 місце посіла команда ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (директор П.Тараненко, вчителі М.Крикун, О.Золотухін), 2 місце посіла команда Шенгурівського ліцею (директор Т.Коваль, вчитель В.Ярмоленко).

Серед закладів гімназій 1 місце здобула команда Вільховатської гімназії (директор І.Біленко, вчитель Є.Яценко), 2 місце – Бродщинська гімназія (директор О.Яріз, вчитель С.Митько) 3 місце – Василівська гімназія (директор О.Вазерцева, вчитель В.Вазерцев).

Кращими гравцями визнано: воротар – Богдан Білокінь, кращий гравець Матвій Луценко (обидва з ОЗ Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара), кращий захисник - Михайло Брейко (Шенгурівський ліцей).

Серед гравців гімназій кращий захисник - Костянтин Денисюк (Бродщинська гімназія), кращий воротар - Максим Лісний (Василівська гімназія), кращий гравець - Саніслав Машталлер (Вільховатська гімназія).

Таким чином визначились місця в загальнокомандному заліку міської Гімназіади 2022-2023 навчального року, серед закладів гімназій першу сходинку посіла Василівська гімназія (взявши участь у 7 видах та набравши 133 залікових бали), 2 місце у Бродщинської гімназії (7 видів-130 балів) та 3 місце у Вільховатської гімназії (5 видів-130 балів).

Серед закладів ліцеїв 1 загальнокомандне місце здобули учні ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (9 видів - 175 балів), 2 місце ОЗ «Кобеляцький ліцей №1» (8 видів-160 балів), 3 місце Шенгурівський ліцей (5 видів-144 бали).

Директор  ДЮСШ                                                                Руслан САБІРОВ