25.05.2023 15:40

Давайте разом зробимо наше маленьке місто гарним та затишним!

646f572f0d26b__зображення_viber_2023-05-25_11-43-28-567.jpg

Проблема сортування та вивезення твердих побутових відходів є однією із найактуальніших у Кобеляцькій громаді.

Щоправда, актуальна вона не лише на кобеляччині, а й у всьому світі: маленьких та малих містах і селах. Та все ж ми повинні, в першу чергу, дбати про те місто, де ми живемо, де зростають наші діти.

Днями, небайдужі жителі одного із мікрорайонів, який знаходиться поряд з Кременчуцьким мостом, вирішили самостійно впоралися зі стихійним сміттєзвалищем, яке знаходиться поряд з пусткою на перехресті доріг. Хоча за кілька метрів, у тому ж мікрорайоні, розташований майданчик для ТПВ.

Працівники комунальної служби прибрали стихійне сміттєзвалище, містяни навіть обгородили зону поряд з прибудинковою територією, висадили квіти та поставили табличку про заборону.

Та, як з’ясувалось, серед нас чимало людей, яким байдужа краса, порядок і праця інших. Через деякий час, працівники міської ради та комунального господарства побачили звичну для нашого міста картинку. І виникає запитання: Чи то міська рада винна, що вчасно не вивезла? Чи самі люди, ми мешканці міста, і створюємо стихійні сміттєзвалища де нам зручно.

Міська влада вкотре закликає містян сортувати побутові відходи, не створювати стихійні сміттєзвалища, дотримуватися правил благоустрою. Громадяни, які порушують правила поводження з твердими побутовими відходами, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності та накладено на них штраф у розмірі 1370 грн.

Якщо у вас є пропозиції щодо покращення сортування, збору, утилізації ТПВ міська влада спільно з працівниками комунальної служби готові вислухати всі слушні пропозиції.

Давайте разом зробимо наше маленьке місто гарним та затишним!

зображення_viber_2023-05-25_11-42-44-186.jpg зображення_viber_2023-05-25_11-43-28-567.jpg зображення_viber_2023-05-25_11-43-31-990.jpg