23.05.2023 15:14

Оголошено набір учасників на конкурс міні-грантів Україна 2.0

646cae4be6b76__1.jpg

24 травня 2023 року  о 13.00 в залі засідань Кобеляцької міської ради  відбудеться презентація     міні - грантового конкурсу   «СМІЛИВІ -2.0».

Запрошуємо мікропідприємців, внутрішньо переміщених осіб, родини військовослужбовців та осіб з незахищених груп населення,  ветеранів – військовослужбовців,  які проживають на території Кобеляцької  громади доєднатися до заходу та  ознайомитися з  основними  умовами  участі у грантовому проєкті.

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.  Скористайтесь можливістю отримати  грант на суму до 70 тисяч грн. на  розвиток власної справи.

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та благодійна організація “Світло надії”.