23.05.2023 13:37

Міська територіальна виборча комісія інформує

646c975e56fa9__Слайд1.JPG

Постанова Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії Полтавського району Полтавської області № 125 від 19 травня 2023 року "Про дострокове припинення повноважень депутата Кобеляцької міської ради восьмого скликання Мельника Андрія Івановича".

Постанова Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії Полтавського району Полтавської області № 126 від 19 травня 2023 року "Про скасування реєстраціі кандидата у депутати Кобеляцької міської ради".

Постанова Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії Полтавського району Полтавської області № 127 від 19 травня 2023 року "Про дострокове припинення повноважень депутата Кобеляцької міської ради восьмого скликання Жукова Володимира Володимировича".

Постанова Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії Полтавського району Полтавської області № 128 від 19 травня 2023 року "Про визнання обраним та реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області восьмого скликання".

Постанова Кобеляцької міської територіальної виборчої комісії Полтавського району Полтавської області № 129 від 19 травня 2023 року "Про визнання обраним та реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області восьмого скликання".