Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

22.05.2023 09:46

Фізичні особи мають можливість сплатити податки, збори, платежі через Електронний кабінет

646b105264a13__ЕК-сплата.jpg

Головне управління ДПС у Полтавській  області повідомляє, що платники податків – фізичні особи мають можливість сплатити податки, збори, платежі у приватній частині  Електронного кабінету платника на вебпорталі   ДПС за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua .

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає користувачу доступ до його особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного пункту меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить наступні дані по кожному виду платежу:

- назва територіального органу ДПС;

- код платежу;

- стаття;

- назва платежу;

- надміру сплачені суми та суми, які будуть нараховані в наступних звітних періодах «+» (надміру сплачені суми єдиного внеску (авансові платежі) для ЄВ);

- податковий борг «-» (без врахування пені) (заборгованість «-» з ЄВ);

- залишок несплаченої пені;

- не застосована штрафна санкція (передбачена відповідно норм ПКУ);

- термін сплати.

Обравши один із податків (зборів, платежів), фізичні особи, після ідентифікації, мають можливість за допомогою платіжної системи платіжною картою сплатити податки, збори, платежі. При цьому заповнення усіх необхідних платіжних реквізитів на сайті платіжної системи здійснюється автоматично, а користувачу достатньо зазначити суму  та реквізити платіжної карти.

При цьому нагадуємо, що робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

З інформацією щодо сплати податків, зборів, платежів фізичними особами можна ознайомитись в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету платника за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/ .