19.05.2023 12:27

Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради

6467411515eea__volunteer1.jpg

Шановна молодь Кобеляцької громади!

Рішенням тридцять другої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 05 травня 2023 року, створено Молодіжну раду, затверджено Положення про Молодіжну раду та склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

Молодіжна рада при Кобеляцькій міській раді є молодіжним консультативно-дорадчим органом, утвореним Кобеляцькою міською радою з метою залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики в Кобеляцькій міській територіальній громаді  розвитку молодіжного руху, врахування потреб і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень місцевої молодіжної політики у тергромаді, здійснення інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху.

Установчі збори до Молодіжної ради при Кобеляцькій міській раді відбудуться 03 липня 2023 року о 10.00 у адмінприміщенні міської ради за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна,29 (2 поверх, зал засідань). У зв’язку військовим станом місце та час може змінюватися.

Запрошуємо ініціативну, активну, енергійну, креативну молодь віком 14-35 років долучитися до формування складу Молодіжної ради, а саме які є:

- представниками громадських об’єднань та відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку або провадять діяльність на території тергромади (за згодою);

- представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу територіальної громади (за згодою);

- особи, зареєстровані в тергромаді (далі - молодь), які делегуються до складу Молодіжної ради в порядку, визначеному цим Положенням, (за згодою);

- представниками молодіжних центрів із правом дорадчого голосу (за згодою).

Для представників інститутів громадянського суспільства, закладів освіти до заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами організації, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи/навчання, контактної інформації;
  • інші документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата (за бажанням).

Для молоді територіальної громади до заяви додаються:

• біографічна довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи/навчання, контактної інформації;
  • підписний лист для збору підписів жителів територіальної громади про підтримку кандидата від громади, що містить такі дані: суть питання, яке порушується кандидатом; порядковий номер особи, яка підписує лист; прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підписує лист; дату, місяць та рік народження особи, яка підписує лист; адресу реєстрації місця проживання особи, яка підписує лист; контактний номер телефону особи, яка підписує лист; особистий підпис; дату підписання.

Якщо бажаєте стати членом/членкинею Молодіжної ради – заповнюйте заяву та анкету та надсилайте до 01 червня 2023 року координатору ініціативної групи:

начальнику відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради Пелюхні Валентині – тел. (95) 794 23 02, email: vktms_kmr@ukr.net, або в паперовому вигляді за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 26, (приміщення Кобеляцького Центру культури та дозвілля, 2 поверх).

На установчих зборах кожен кандидат у члени Молодіжної ради матиме можливість презентувати себе, розповісти про свої досягнення, мрії, проблеми і запропонувати методи розв’язування найголовніших проблем молоді.