18.05.2023 14:08

Шановні працівники музейних закладів!

64660741ef078__Слайд1.JPG

Сьогодні, в Міжнародний день музеїв, шлемо щирі вітання невтомним хранителям і дослідникам історичної пам’яті. Кобеляччина відома своєю давньою та славною історією, відома людьми, які її прославляють.

Саме завдяки вашій невтомній праці, шановні працівники музейної справи, забезпечується збереження знань про історію, традиції, звичаєву та сучасну культуру і тримається безперервний зв’язок поколінь.

Нині перед вами стоїть непросте завдання: адаптувати музей для потреб сучасного відвідувача, збільшити його присутність в інтелектуальному, культурному та інформаційному просторах. Ми переконані, що ви з цим справитеся.

Бажаємо вам благополуччя, професійного успіху, народження нових ідей, міцного здоров’я, тепла та родинного затишку!

З повагою - в.п. міського голови - секретар ради                                            Василь ФЕЩЕНКО