18.05.2023 09:23

Шановні жителі Кобеляччини!

6465c45972991__den-vyshyvanky.jpg

Від імені депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас зі святом національної єдності – Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!

Вишивка – символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам. Тож не забуваймо про своє коріння, пам’ятаймо про те, звідки всі ми прийшли.

У цей день бажаємо нам усім Перемоги, наснаги та сил. Нехай традиції об’єднують покоління тонкою та нерозривною ниткою. Всі ми творимо новітню історію та щодня наближаємо мирне життя на рідній землі.

Слава Україні!

З повагою – в.п. міського голови-секретар ради                           Василь ФЕЩЕНКО