Кобеляцька територіальна громада

Полтавська область, Полтавський район

10.05.2023 15:34

Триває кубок з футболу

6 та 7 травня 2023 року футбольних полях Кобеляцької міської ради відбулися матчі 1/8 кубку з футболу серед команд колективів фізкультури.

В матчі «Іванівка» - «Спарта» (Лутовинівка), іванівська команда завдяки реалізованому одинадцятиметровому штрафному удару здобула перемогу з мінімальним рахунком 1:0.

Досить напруженою була гра між вільховатським «Водником» та «Озерами». В основний та додатковий час переможця не було виявлено – 2:2. Тож командам для виявлення учасника ¼ фіналу треба було пробити серію післяматчевих пенальті. Тут влучнішими були вільховатські футболісти – 5:4.

«Колос» з Павлівки, в гостях у Рибалках лише у другому таймі здолав місцевий «Спартак» з рахунком – 3:0.

Досить цікавим і непоступливим видався матч між претендентами на призові місця чемпіонату – підгорянським «Прапором» та мідянівським «Урожаєм». По завершенню 90 хвилин основного та 30 хвилин додаткового часу було зафіксовано нічию 0:0. А от у серії пенальті, перемогу з рахунком 3:2 святкували підгоряни.

Команда «Шенгури» на виїзді досить впевнено перемогла – «Оріль» з Канав з загальним рахунком 10:2.

«Дашківка» в себе вдома мінімально поступилася сухинівській «Стрілі» - 1:2.