09.05.2023 10:56
До уваги жителів громади!
![6459fcbd796af__339749383_587230480145202_2604412663615644897_n.jpg 6459fcbd796af__339749383_587230480145202_2604412663615644897_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/93537/6459fcbd796af__339749383_587230480145202_2604412663615644897_n.jpg)
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру з 8 по 11 травня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, утримуватиметься затоплення заплавних територій, понижених ділянок у ряді населених пунктів:
- на Кременчуцькому водосховищі у Черкаській області (ІІІ рівень небезпеки - червоний);
- на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському та Каховському водосховищах у Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
До уваги споживачів електроенергії!
Усі новини