04.05.2023 09:12

Профільна комісія розглянула земельні питання

64534cb1c24af__IMG_6339.JPG

03 травня Микола Андрієнко провів засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Цього дня депутати мали розглянути близько 130 питань, які належать до компетенції профільної комісії.

У ході роботи депутати детально обговорювали питання:

- надання в оренду земельних ділянок;

- затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок;

- надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для сінокосіння та випасання худоби;

- затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі та інші.

За результатами обговорення кілька питань депутати зняли на доопрацювання, інші рекомендували внести до проєкту порядку денного чергової сесії міської ради.

Зазначимо, що остаточне рішення по даним питанням, депутатський корпус прийме у п’ятницю, на пленарному засіданні тридцять другої сесії міської ради.

IMG_6339.jpg IMG_6341.jpg IMG_6343.jpg