04.05.2023 08:27

Керівники громад обговорили ситуацію з відходами

645342427f423__IMG_6156.JPG

02 травня на базі Кобеляцької громади Полтавська обласна військова адміністрація провела обласний захід: «Управління відходами в Полтавській області: сучасний стан та шляхи реалізації державної політики».

У ході наради присутні обговорили сучасний стан і шляхи реалізації державної політики у сфері управління відходами. Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик наголосив, що саме проєкти по міжмуніципальному співробітництву допоможуть громадам подолати проблему з відходами.

Окрім того, очільники громад мали можливість ознайомитися з Регіональним планом управління відходами в Полтавській області до 2030 року та з кластерним підходом у системі поводження з ТВП.

Про ситуацію з побутовими відходами у Кобеляцькій громаді присутніх інформував директор ККП «Водоканал Плюс» Сергій Ткаченко.

На завершення зібрання сім територіальних громад Кременчуцького району підписали Меморандум про співпрацю у сфері управління відходами