26.04.2023 16:57

26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

64492dd7735bd__3.jpg

Сьогодні минає 37 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Водночас Чорнобильська катастрофа стала символом людяності та героїзму, а ліквідатори наслідків катастрофи - уособленням усіх найкращих людських якостей. Їх самовідданість та жертовність завадили розширенню катастрофи і врятували сотні тисяч людських життів.

Сьогодні ми з глибокою шаною вклоняємося тим, хто боровся з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, та схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які ціною власного життя врятували світ від загрози радіації.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg