19.04.2023 10:36

Акція "за чисту громаду" триває

643f9a21d3ffd__1648736124_2b45f915070833c76320_large.jpg

Традиційно, на передодні Великодніх свят, жителі нашої громади проводять весняну толоку. Цьогоріч, через погодні умови, акція «Чиста громада» була проведена у переважній більшості населених пунктах після Великодня.

Днями, жителі Озерянського, Шенгурівського, Придніпрянського, Сухинівського, Світлогірського, Вільховатського, Канавського, Підгорянського та Красненського  старостинських округів наводили лад на території старостатів.

Небайдужі жителі населених пунктів прибирали прилеглі території біля адміністративних будинків, шкіл, садочків, ФАПів, облаштовували обеліски та пам’ятники загиблим воїнам у Другій світовій війні, вапнували дерева у парках тощо.

Кобеляцька міська рада дякує усім жителям громади, хто долучився до проведення акції «Чиста громада». Тільки разом, спільними зусиллями та постійно підтримуючи лад наша громада стане чистішою та затишнішою.