17.04.2023 10:40

Робоча нарада інструкторів по спорту

643cf7ef40ed3__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

14 квітня в адміністративному приміщенні місцевого стадіону «Колос» відбулася нарада інструкторів по спорту колективів фізкультури Кобеляцької міської ради.

Участь у зібранні взяли чотирнадцять спортінструкторів, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Валентина Пелюхня, завідувач сектору молоді та спорту Олег Дробітько.

На нараді були затверджено план проведення спортивно-масових заходів на ІІ квартал 2023 року, терміни проведення та положення про кубки «Відкриття сезону», чемпіонату та першості Кобеляцької громади з футболу 2023 року.

Також було сформовано склад груп та систему проведення кубку «Відкриття сезону» з футболу, затверджено склад ліг чемпіонату та першості.

У ході зустрічі присутні розглянули та вирішили питання перевезення спортивних колективів на змагання з різних видів спорту Кобеляцької громади та інші.

Заплановано на 22 квітня зональні змагання кубку «Відкриття сезону». Групи команд були сформовані за територіальним принципом, та мають такий вигляд:

Група А: Шенгури; Мідянівка; Озера; "Лідер" (дівчата).

Група Б: Лутовинівка; Сухинівка; Лідер – 2007; Рибалки.

Група В: Світлогірське; Дашківка; Вільховатка; Придніпрянське.

Група Г: Павлівка; Канави; Підгора; Царичанка.

Ігри відбудуться на футбольних полях команд вказаних у групах першими.

Також відбулося жеребкування кубку Кобеляцької громади з футболу, де стали відомі майбутні суперники кубкових протистоянь.

На 6-7 травня заплановано проведення 1/8 фіналу, де зустрінуться такі пари команд:

«Іванівка» Іванівка - «Спарта» Лутовинівка;

«Прапор»  Підгора - «Урожай» Мідянівка;

«Дніпро» Світлогірське - «Свобода» Царичанка;

«Водник» Вільховатка - «Озера» Озера;

«Оріль» Канави - «Шенгури» Шенгури;

«Спартак» Рибалки - «Колос» Павлівка;

«Дашківка» Дашківка - «Стріла» Сухинівка.