17.04.2023 08:35

Результати чемпіонату з футзалу

643cda9e0ad3e__football.jpg

З 06 по 10 квітня 2023 року у м. Городенка, що на Івано-Франківщині, пройшов чемпіонат ГО ВФСТ «Колос» з футзалу серед команд юнаків 2010-2011 років народження.

Участь у змагання взяли сім команд з різних областей України, які були розділені на дві групи. Полтавщину представляли футзалісти команди «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Віктор Білорибець).

Перша гра з однолітками з м. Ніжин Чернігівської області закінчилась рахунком 2:2.

У другій грі з суперником з Нечаянської громади Миколаївської області, наші хлопці здобули перемогу – 4:1.

За різницею забитих-пропущених м’ячів кобеляцькі футзалісти посіли друге місце у своїй групі.

У півфінальній зустрічі гравці команди «Лідер» поступились господарям змагань 5:1.

Змагаючись за третє місце, з чернігівськими футзалістами, гра закінчилась рахунком 2:2, як і у попередній грі у групах.

У серії пенальті нашим юнакам не вистачило влучності, тож маємо 4 місце.

За інформацією Кобеляцької ДЮСШ